Erkek Giyim Kombinleri

2017 Erkek Giyim Kombinleri Oluştururken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

0
6025
Erkek Giyim Kombinleri
Erkek Giyim Kombinleri

Erkek Giyim Kombinleri

Erkek giyim kombinleri düzenli olarak takip edilmesi gereken bir alandır. Erkeklerin çoğu giyinirken çok dikkat etmek istemezler. Çünkü, fazla çaba gösterildiğinde, zaman kaybı olacağını ve uzun zahmet gerektireceğini söylerler. Fakat bu algıları değiştirmek az da olsa mümkündür.

Rehberimiz de ki videomuzda kış ve ilkbahar erkek giyim kombinlerine örnekler verdik. Rehberimizi okuduktan sonra videomuzu izlemeyi unutmayın.

Erkek Giyim Kombinleri

Günümüz erkekleri, artık kendine yakışan renkleri çok iyi seçebilmektedir. Fakat üşengeç tavırlarından dolayı ezberledikleri salaş gömlek ve tshirt kombinini bünyelerine kabul ettirmiş durumdadırlar. Tabi ki de amaç giydiklerinin içinde rahat hissedebilmektir. Ama buna karşılık zevkli ve öznel giyinebilme dürtüsünü kaybetmemek gerekir. Giyinmek ; başlı başına kendini ifade edebilme gücü haline gelmişken, hayatın sana getirdiği “örtünmek ve giyinmek” olgusunun oluşmaması lazımdır. Erkek giyim kombinleri seçerken dikkatli ve özenli davranmak gerekir.

Erkek Giyim Tarzları

Erkek Giyim Tarzları
Erkek Giyim Tarzları

Öncelikle, her erkek doğal enerjisini hissederek kendine yakışan tonları iyi seçebildiği sürece, yapılacak her kombinin uyum sağlayacağını düşünebiliriz. Önceliğimiz her zaman proporsiyonumuz olmalıdır. Fazla bol, dar, kısa, uzun olmamalıdır. Erkek giyim kombinlerinde amaç kendimizi kapatmak yada çok fazla ortaya koymak değildir. Tarz yapalım derken tarzımızı bozmamamız gerekmektedir. En çok dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de budur. Öncelik tarz olmak değil enerjimizi gerçek bir şekilde kıyafetlerimize yansıtabilmek olmalıdır. Erkek giyim kombinlerinde renklerin birbiri ile uyumu ve tonajlarına dikkat etmemiz gerekmektedir. Erkek giyim 2017 ilkbahar / kış kombinleri hakkında videomuzu mutlaka izleyin.

Erkek Kombinleri

Erkek giyim kombini yaparken her erkek ceketlerin kurtarıcı özelliği olduğunu bilir. Boyunuz kısa ise ceket ucu eteklerini yuvarlak seçmeniz gerekmektedir. Bu sayede boyunuz kısa görünmez. Daha çok sade,desensiz,yuvarlar kesimleri tercih edilmelidir. Şayet desen veya renk gibi detaylar olacaksa yaka ve ceket içi astarlarından tercih edebilirsiniz. Uzun boylu, zayıf, iri, yapıya sahip erkekler için ise, renkleri kullanmaktan korkmasınlar. Desen kullanımını aşırıya kaçırmadıkları sürece her kesimin yakışacağını garanti edebilirim. Erkek giyim kombinlerinde tek bir unsur farklılık gösterebilir. Kilolu, iri, uzun erkekler daha sade ve koyu renkleri seçebilirler ise aksesuarlar ile zenginleştirip şık hale getirebilirler.

Erkek Giyim 2017 Yaz ve Kış

2017 de erkeklerin dikkat etmesi gereken 4. detay var;

  • Saat
  • Deri ve tespih bileklikler
  • Dokulu kemerler
  • İtalyan ve yunan ezgilerine sahip ayakkabılar.

Her erkeğin dolabında mutlaka pamuklu 2 adet beyaz ve siyah gömlek olmalıdır.acil durumlar da kot pantolonların üstüne giyebileceğiniz vücudunuzun proporsiyonuna uygun gömlek seçmeniz gerekmektedir.

Erkek Giyim Kombinleri Seçerken

Saç kesimleri bu yıl mohikan tarzı, stil saç kesimleri ile göz kamaştıracak. Daha keskin ve erkeksi detaylar ön planda olacak. Bu yıl kısa ince yağmurluklar göz önünde olacak. Ancak renk detayları daha keskin ve feminen renkler olacağı için çok fazla canlı renkleri tercih etmeyin. Daima lacivert, bej, kahve ve grinin tonları her zaman seçeneklerimizin arasında olsun. Unutmayın önemli olan proporsiyonunu keşfetmektir. Erkek giyim kombinleri yaparken ve güzel giyinmek isterken, kendinizi dağınık bir görüntü içine sokmayın. Bu karşıda ki insanın kafasını karıştırır ve uzaklaştırır.

Bu sayfaya ulaşabileceğiniz kelimeler; erkek giyim kombinleri, erkek giyim tarzları, erkek giyim modelleri, erkek giyim kombinler, erkek kombinleri, tarz giyim erkek, erkek giyim tarzları, kombin erkek, erkek tarz giyim, erkek yaz kombinleri, genç erkek giyim tarzları, giyim tarzları erkek, erkek kombinleri 2017, kış erkek kombinleri, yaz erkek kombinleri, kıyafet kombinleri erkek, spor kombinler erkek, erkek giyim stilleri, erkek spor giyim tarzları, erkek klasik giyim kombinleri, genç erkek kombinleri, erkek elbise kombinleri, erkek klasik kombin, en iyi erkek kombinleri, erkek kombinleri 2017 kış, erkek kombinleri 2017 yaz, şık erkek kombinleri, erkek kombinleri yaz, erkek kombinleri kış, spor erkek kombinleri, en güzel erkek kombinleri, erkek giyim kombinleri kış, erkek giyim kombinleri yaz, sonbahar erkek kombinleri

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Özet
Erkek Giyim Kombinleri
Makale İsmi
Erkek Giyim Kombinleri
Açıklama
Erkek giyim kombinleri oluştururken nelere dikkat etmeliyiz? Erkek giyim tarzları nelerdir? Erkek giyim kombinleri rehberimizi mutlaka okuyun!
Yazar
Paylaşan
Bakımlı Erkek
Logo

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here


7 × = yirmi sekiz